Geroosterde knolgroenten met geitencamembert

Prijsklasse: € 9,75 tot € 12,50

Bestellen voor 10.30.

Geroosterde knolgroenten met rozemarijn, ahornsiroop en geitencamembert

Vandaag maak ik van verschillende knolgroenten (pastinaak, wortel, biet en pompoen), aardappel en ui een heerlijke stevige maaltijd(salade). De warme groenten gaan net uit de oven in een dressing van rode wijnazijn, mosterd en een flinke scheut ahornsiroop zodat ze de smaak goed kunnen opnemen. Nog lekkerder met een stukje zacht-romige geitencamenbert als topping.

Ingrediënten

Pompoen, rode biet, pastinaak, wortel,  aardappel, ui, groentebouillon, rozemarijn, olijfolie, geitenkaas, azijn, mosterd, ahornsiroop, zout en peper.

Opwarmen/bereiden en bewaren

Serveer de groenten lauwwarm of op kamertemperatuur als salade. Opwarmen kan het beste onafgedekt in een voorverwarmde oven (200 graden), ca. 10-15 minuten. De kaas kan eventueel de laatste paar minuten mee de oven in om ook warm en zacht te worden of laat de kaas op kamertemperatuur komen.

Schep net voor het serveren de kaas bij en over en bij de groenten.

Dit opwarmadvies is voor een 1-persoonsportie. Zitten er meerdere porties in een schaal, dan zal de opwarmtijd wat langer zijn.

Deze maaltijd is in de koelkast maximaal 24 uur houdbaar.